В освітньому контексті сьогодення соціально-емоційне навчання є однією з найважливіших сфер розвитку людини. Саме тому 15 лютого насінини програми СЕН «Зерна» було посіяно на теренах Барабойської гімназії для освітян Дальницької громади. За сприяння начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Книшової Інни Юріївни навчання педагогів відбулося очно, що дало можливість заряджатися теплом спілкування з колегами.
Координацію впровадження Програми «СЕН «Зерна» в Одеській області здійснює КЗВО «Одеська академія неперервної освіти».
У ході зустрічі педагоги ознайомилися із Програмою СЕН «Зерна», з матеріалами, які створені на основі діяльнісного підходу, випробовували вправи з посібника, вчилися розпізнавати й розуміти емоції та почуття, співпрацювати з іншими, керувати власною поведінкою, зосередженості, а також бути життєстійкими. Навчання проводилося за чотирма локаціями та відзначилося інформативністю і особливою атмосферою творчості.
Потужна тренерська команда сіяла «зерна», додаючи добрива власного досвіду та практики. Заряд позитиву отриманий від тренерів Сараєвої Ірини Володимирівни,Кравець Наталії Юріївни, Савенчук Лариси Миколаївни та Кузьмінської Наталії Олексіївни під час тренінгів, дозволив учасникам розкрити свій творчий потенціал та активно долучатися до всіх завдань. Неформальне спілкування, підтримка тренерів та взаємодія між педагогами сприяли генерації нових ідей щодо застосування отриманих знань у своїй педагогічній діяльності.
Педагоги залишилися задоволені змістом та форматом тренінгу. А головне - зарядилися позитивними емоціями та надихнулись новими ідеям та відчули підтримку одне одного.
Впровадження програми СЕН «Зерна» у гімназії є важливим кроком на шляху до підвищення якості освіти та забезпечення емоційного благополуччя всіх учасників освітнього процесу.
Дякуємо організаторам за можливість отримувати новий досвід, адже дітям і дорослим необхідні розвинені соціально-емоційні навички для ефективного навчання й успішної реалізації в усіх сферах життя.
Бажаємо колегам продуктивного впровадження набутих знань, задоволення від співпраці з учнями та позитивних вражень від навчання!
Немає коментарів:
Дописати коментар