Незважаючи на повітряні тривоги, відключення світла та інші виклики, вчителі фізичної культури продовжують створювати можливості для занять спортом. Продовжуємо розповідати про вчительку фізичної культури Третьяк Надію, яка зацікавилася проєктом «Грай за рівність» і активно зруйновує стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом. «Коли побачила оголошення про набір на «Грай за рівність», одразу вирішила податись. Я давно мріяла створити спортивний простір, де кожна дитина почувалася б комфортно незалежно від статі, можливостей тощо. А цей проєкт дав мені знання та інструменти, щоб перетворити мрію на реальність», — поділилася Надія Віталіївна.
Підтримка рівних можливостей у спорті, робота в складних умовах воєнного часу та натхнення школярів до занять фізичною культурою — саме за це вчителька фізичної культури з Барабойської гімназія, увійшла до числа переможців Всеукраїнського проєкту «Грай за рівність», ініційованого Klitschko Foundation. Участь у програмі ІІ туру взяли 80 вчителів фізичної культури з усіх куточків України. Упродовж 16–25 квітня 2025 року учасники пройшли насичене 4-денне навчання, що було спрямоване на впровадження гендерної рівності у фізичне виховання та розвиток мотиваційних навичок у школярів. Педагогиня, продемонструвавши високу активність і зацікавленість, здобула комплект сучасного спортивного інвентаря для свого закладу. Це дозволить запровадити шість модулів фізичного виховання за концепцією Нової української школи.
Під час навчань у м. Києві особливу атмосферу заходу створили тренери та ментори, серед яких були відомі спортсмени, громадські діячі та експерти з розвитку молоді. Кожен день проєкту «Грай за рівність» був насичений позитивними емоціями, новими знайомствами та корисним досвідом. «Це дійсно крутий проєкт, який надихає і дає стимул до праці. Круті спікері, гарний досвід», - ділиться враженнями пані Надія.
Після завершення навчального модуля всі учасники і наша вчителька також реалізовує локальні ініціативи у гімназії: організовує фестивалі, спортивні змагання, челенджі та конкурси.
Найактивніші з них отримують від Klitschko Foundation комплекти сучасного інвентаря для підтримки шкільного спортивного життя.
«Для мене як для педагога, безпека дітей — пріоритет. Але не менш важливим є і їхній вибір. Я не вимагаю медалей, але коли учень чи учениця обирають гру у волейбол чи руханку замість сидіння в телефоні — це вже перемога», - додала вчителька.
Радіємо за колегу та зичимо нових професійних звершень та здобутків! Пишаємося незламними педагогами Барабойської гімназії!
Немає коментарів:
Дописати коментар