Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою. Жорстокі сюжети фільмів, купа інформації в соціальних мережах призводить до жорстокості у підлітків та плачевних наслідків. З 28.09 по 02.10. 2020 року у нашій школі пройшов тематичний тиждень «Ми проти булінгу!» під час якого, класні керівники провели виховні години, психологічні тренінги, покази кліпів та мультфільмів з подальшим обговоренням аби застерегти та попередити у шкільному середовищі прояви знущать та цькування.
8 клас разом з класним керівником переглянули та обговорили відеокліп групи "Піанобой" "Що нас не вбиває, робить нас сильнішим"
Учні 1-Б класу під керівництвом класного керівника
Варбанець Н.П. досліджували поняття "булінг". Діти дізналися, що
кожна людина, яка живе в соціумі, може стикнутися із фізичним та психологічним
насильством щодо себе. Особливо це твердження є актуальним у стосунках між
дітьми шкільного віку і що до цієї проблеми не слід ставитися легковажно. Детальніше Казка "Колобок" на новий лад
Учні 1-а класу на чолі класного керівника Мойсеєнко О.Г. переглянули повчальний мультфільм та створили серію малюнків "Життя без образ"
Учні 10 класу, перегляд тематичних роликiв "Булiнг", та обговорення ситуацiй виявлення булiнгу у школi та вдома.
Учні 4 класу переглянули повчальний мультфільм та разом з класним керівником Богдан Наталією Русланівною обговорили ситуацію знущання в школі.
Немає коментарів:
Дописати коментар