29.11.20

Світ без насильства очима дітей

Насильство міцно увійшло в наше життя. Озирніться, воно не хвилює, поки біда не торкнеться особисто нас або близьких нам людей. Часто життєва позиція деяких людей виражається словами: «Моя хата скраю». Потрібно зробити все, щоб люди приносили тільки радість, щоб не страждали діти від примхи дорослих людей. Зараз стало модним цікавитися фільмами - бойовиками, носити зброю, вбивати. Необхідно протистояти насильству. Це загальнолюдська проблема, і вирішувати її потрібно всім в міру своїх сил і можливостей. Ми повинні сказати проявів брутальності, жорстокості та насильства: «Ні!» В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" наші учні взяли участь у конкурсі малюнків "Світ без насильства!" Діти поділилися своїми думками та побажаннями, зобразивши їх на папері. Учні також створили сині стрічки - символ запобігання насильства над дітьми.

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 30.11.2020р.

 



Ми пам'ятаємо! Голодомор 1932-1933рр. – акт геноциду українського народу…

 Учні, батьки та вчителі нашої школи приєдналися до Всеукраїнської акції пам*яті "Свічка у вікні"



25.11.20

Збережи пам'ять! Збережи правду!

 


Засідання ММК заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та голів ШМК класних керівників

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у всіх сферах життя, особливо в  галузі освіти, складовою якої є виховання. 25 листопада 2020 року відбулося онлайн- засідання міжшкільної методичної комісії заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та голів ШМК класних керівників. Голова ММК Криницька В.В. ознайомила членів комісії з методичною проблемою Дальницької сільської ради та методичною проблемою міжшкільної методичної комісії. Під час засідання було обговорено та затверджено єдиний перелік номенклатури заступників директорів з виховної роботи для всіх шкіл Дальницької сільської ради. 

Зворушливе відео. Цькування: як це?

 


22.11.20

День Гідності та Свободи-2020р.

День гідності та свободи - це досить "молоде" свято, яке було започатковано у 2014 році. Встановлене воно на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Свято стало наступником Дня свободи, яке відзначалося 22 листопада в честь Помаранчевої революції. Днем свята обране 21 листопада - дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції, та початку Євромайдану. Вчителі історії Синько А.М та Голіченко О.В. не могли оминути такої важливої для українців дати, та під час уроків розповіли учням про події, які відбувалися на Євромайдані, про гідних синів та дочок  України.

16.11.20

Пишемо листа Діду Морозу

Одним з найбільш очікуваних та чарівних моментів для дітей, пов'язаних з Новим роком, є написання листів Діду Морозу. І навіть, якщо ми знаємо, що ця традиція не підкріплена дійсністю, ми не можемо заперечувати, що Новорічні свята - це чарівний період, особливо для дітей. Атмосфера свят, крізь звуки, світло та чарівне повітря святкових днів розкриває уяву дітей і їх бажання мріяти. Ось і наші першокласники разом з батьками написали листа Діду Морозу і більшість дітей попросили здоров*я для своїх рідних та миру для своєї Батьківщини.

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 17.11.2020р.

 

13.11.20

Найбільша радість для вчителя, коли похвалять його учня. Шарлотта Бронте. Результати роботи уроків трудового навчання.

Під час уроків трудового навчання учні 5 класів під керівництвом Лаврової Анастасії Борисівни виготовили корисну річ – гольницю. Кожен підійшов до роботи творчо та виготовив свій неповторний виріб. Дякуємо батькам за співпрацю, а учням бажаємо наснаги та творчості у подальшій роботі.

Раз добром нагріте серце — вік не охолоне. (Шевченко Т.) 13 листопада Всесвітній день доброти!

Офіційно Всесвітній день Доброти був заснований в 2000 році. Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти, датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти. Наш шкільний колектив зібрав вітамінний кошик для жителів Барабойського будинку інтернату. Будьте добрішими одне до одного, бо тільки доброта врятує світ!

12.11.20

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 13.11.2020р.

 

Мойсеєнко О.Г. - 1- а клас

Насильство – як це? Коли тебе б`ють і тобі боляче?

 

Детальніше  «Хто рятує одне життя - рятує весь світ». Як захистити дитину від сексуального насильства? Дистанційна виховна година: Стоп насилля!

10.11.20

Результати Міжнародного уроку доброти 5-6 жовтня 2020 року

Хочемо повідомити чудову новину: не дивлячись на виклики пандемії в цьому році ІІІ Всеукраїнський урок доброти набув статусу Міжнародного! Адже до акції долучились педагоги та учні з  8 країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Сербії та Хорватії. Наша школа теж стала офіційним учасником  І Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин і отримали підтвердження. 

Маленькі експериментатори або Всесвітній День науки

До Всесвітнього дня науки класний керівник 3 класу Бруквач  Оксана Миколаївна підібрала і продемонструвала низку світлин своїх учні, на яких добре видно, як допитливі діти експерементують, досліджують та роблять висновки. Маленькі науковці добре засвоїли правила техніки безпеки під час проводження дослідів і неухильно їх дотримуються. А ми і на далі будемо спостерігати та радіти їх досягненням. Детальніше УМІЛІ РУЧЕНЯТА

 

Англійську вчити ВЕСЕЛО!

Дистанцiйне навчання внесло змiни в наше життя, але нас не зупинити!!! Учнi першого класу впевнено крокують, пiзнаючи все нове. Iноземна мова це взагалi щось незвичайне, та головне мати  бажання. А воно в них дуже велике!!! Так тримати!!! Разом з вчителем англійської мови Філоненко Катериною Володимирівною закрiплювали тему "Шкiльне приладдя". Детальніше ENGLISH is my favourite lesson!!!

 

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 11.11.2020р.

 

Поліція для дітей: правопорушення, види покарань!

 




ПАМ'ЯТКА ОЗНАЙОМЛЕННЯ БАТЬКІВ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА УТРИМАННЯ, ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

 

До уваги батьків!

09.11.20

Куди зникають діти? Хто їх розшукує? Як допомогти?


 

Як добре ти знаєш українську?

9 листопада 2020 року, до Дня писемності та мови, вчитель української мови та літератури Діхтяр Ірина Миколаївна провела серед учнів 5-а та 5-б класів цікаву онлайн вікторину на знання української мови. Учні із задоволенням відповідали на запитання, згадали багато прислів’їв, загадом та крилатих виразів про мову, розгадували кросворди на ребуси, шукати відповіді на запитання у рядках віршів відомих поетів.

Курити вже НЕ модно!

Незважаючи на те, що вчителі мають змогу бачити і спілкуватися з учнями тільки через Всесвітню мережу Інтернет, класні керівники стоять на сторожі і постійно проводять для дітей бесіди та виховні години. Ось і цей тиждень був присвячений проблемі паління серед підлітків. Класні керівники демонстрували та обговорювали відеофільми та мультфільми, що наглядно розкривали проблему куріння серед дітей та підлітків, а також наводили статистичні дані захворюваності, спричиненої тютюновою залежністю. Учні активно обговорювали проблему, дехто зізнався, що має певний досвід і не бажає більше його повторювати. Спільними зусиллями склали пам’ятку, як не потрапити в тенета тютюну!

Традиційно приєднуємося до Всеукраїнського радіодиктанту єднання!

09 листопада, у  День української писемності та мови,  наші учні та вчителі вже котрий рік поспіль приєднуються до написання Всеукраїнського радіодиктанту єднання. Цей рік, незважаючи на карантинні обмеження та дистанційну форму навчання, не став виключенням. В зазначений час вчителі, дотримуючись усіх карантинних норм, зібралися в конференц-залі, аби не просто перевірити свою грамотність, а й відчути приналежність до такої величної та співучої нації. Осторонь не залишились і наші учнів, які теж відповідально поставилися до написання диктанту. Як це було…

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 10.11.2020р.

 

08.11.20

Куріння і підліток - проблема майбутнього України!

 


Приєднайся до ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності!

У нашій школі вже склалася гарна традиція – кожного року залучати учнів до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Нажаль, цього року, через карантинні обмеження ми не зможемо зібратися разом, та це не означає, що не можна буде долучитися до цієї знакової події. Ми закликаємо наших вчителів, учнів та усіх охочих приєднатися до написання Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності з ваших домівок. Трансляція відбудеться 9 листопада о 9:00 у студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович, читатиме його акторка Римма Зюбіна. А поки ви готуєтесь до диктанту, пропонуємо пригадати як ми писали його у минулі роки.

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 09.11.2020р.

 



03.11.20

Освіта — скарб, праця — ключ до нього. П. Буаст

Із відновленням  дистанційного навчання з 19 жовтня і учні, і вчителі заглибились у освітній процес. Щодня педагоги роблять усе, щоб донести до дітей навчальний матеріал, а учні – вчасно засвоїти його і здати необхідні роботи. Тож як відбувається процес дистанційного навчання для учнів 6 класу? Детальшіне Дистанційне навчання 6-класників

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 04.11.2020р.

 


 

02.11.20

Про роботу вчителя точніше і не скажеш!

 


Як відрізнити Грип, застуду та COVID - 19

Восени, коли стає прохолодніше, збільшується ймовірність застудитися, а виходячи з гострої епідеміологічної ситуації, яка клалася в країні -   виникає  потреба в інформації, як відрізнити різні застудні хвороби, знати, чим вони відрізняються від  COVID - 19 , і найважливіше – що потрібно робити для того, щоб "осіння" недуга оминула вас і ваших близьких. Детальшіше Будьте здоровими!!!



Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 03.11.2020р.

 


01.11.20

Завдання та відеоматеріали для опрацювання за 02.11.2020р.

 

Мойсеєнко О.Г - 1-а клас

Він назавжди залишиться в пам'яті кольоровими повторами, той день, коли я побачив море. Харукі Муракамі. 31 жовтня Міжнародний день Чорного моря!

31 жовтня – це нагода привернути увагу спільноти до нагальних проблем довкілля Чорного моря. У цей день країни Чорного моря організовують природоохоронні акції із залученням широких кіл громадськості, що супроводжуються активною просвітницькою компанією у засобах масової інформації. Україна відіграє провідну роль у процесі формування регіональної політики щодо Чорного моря, бере активну участь у діяльності керівного органу Конвенції про захист Чорного моря від забруднення. Та, на жаль, проблема із забрудненням не вирішена повністю. Наші учні та вчителі є постійними учасниками благодійних акцій, спрямованих на активізацію просвітницької роботи та безпосередньо прибирання берегів Чорного моря. Цього разу, зважаючи на карантинні обмеження та дистанційне навчання, гарну осінні погоду, учням було запропоновано приєднатися до своєрідного флеш-мобу і поділитися світлинами пейзажів осіннього моря.  Біля якої краси ми живемо і маємо можливість нею насолоджуватися. Дивимося…