31.03.24
Підтримка та Визнання
У нашому суспільстві існують герої, які дарують нам безцінний дар - свободу. Вони стоять на передовій, захищаючи наші права та безпеку. Проте, інколи навіть найсильнішим потрібна допомога. У такі моменти ми маємо обов'язок підтримати тих, хто ризикує своїм життям за нашу безпеку. Ми завжди готові допомогти нашим військовим, які безстрашно стоять на захисті нашої країни, і нам дуже приємно отримувати зворотній зв'язок за цю підтримку. Учні та вчителі Барабойської гімназії отримали подяку від Державної прикордонної служби України за активну співпрацю та вагомий внесок у спільну справу захисту Батьківщини. Разом до перемоги! Слава Україні! Героям слава!
ЕКСПЕРТИ СЕРТИФІКАЦІЇ - 2024
Державна служба якості освіти в Одеській області залучає педагогічних працівників закладів освіти до проведення сертифікації для роботи експертами, а саме для забезпечення третього етапу сертифікації педагогічних працівників 2024 (вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації) — вчителів початкових класів, української мови та літератури і вчителів математики, які здійснюють реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.
Серед кандидатів в експерти для забезпечення вивчення практичного досвіду роботи вчителів початкових класів і вчителів математики були і педагоги Барабойської гімназії - Кузьмінова Віроніка Олександрівна, яка вже була задіяна експертом у Сертифікації вчителів початкової школи 2023 та Под’ячева Любов Леонідівна.
Якщо ви маєте когось поставити на п’єдестал - поставте вчителів! Вони справжні герої. Гай Кавасаки
Вчителі – це теж супер-герої! Які кожного дня можуть робити світ кращим.
Всі ми знаємо, яку важливу роль в житті дитини відіграє вчитель, який став для неї наставником, другом та просвітником. Адже вчитель – це не просто джерело знань, це людина, яка може надихнути та окрилити! Фактор натхнення дійсно дуже важливий у школі. Це життєве підживлення, яке допомагає нам з посмішкою рухатись вперед та здійснювати неможливе. Але присвячуючи всього себе намаганням надихнути учнів, дуже важливо не втратити власне натхнення. Тому публічне визнання заслуг — найвища нагорода для працівників і потужний засіб стимулювати до творчої та активної роботи. Сучасний світ ставить нам нові виклики, дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким.
29.03.24
Участь у ІІ етапі конкурсу - виставці "Люби і знай свій рідний край"
28.03 Барабойська гімназія взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської виставці - конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цей конкурс проводиться щорічно з метою підбивання підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприянню реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини. Блог Под'ячевої Любові Леонідівни
Безпека дітей понад усе
У сучасному світі, де небезпека можуть чатувати на кожному кроці, навчання безпеки є надзвичайно важливим для наших дітей. Тому спілкування із представниками ДСНС стає невід'ємною частиною освіти. Нещодавно до нашого закладу завітали рятувальники ДСНС, які ознайомили дітей із такими життєво важливими темами, як мінна та пожежна безпека, безпека вдома, правилами дорожнього руху та іншими темам, які стосуються їхньої безпеки.
Зустріч з представниками ДСНС
До нас завітали наші друзі - Максим Лопушнян та Дмитро Юрчак, які провели змістовну бесіду щодо мінної безпеки та надали поради щодо ментального здоров'я учнів.
Педагогічний колектив вдячний за надання матеріалів для проведення бесід щодо збереження життя та здоров'я дітей!
24.03.24
Види дитячої агресії: що робити батькам
ФІЗИЧНА АГРЕСІЯ. Як проявляється? Коли дитину хтось ображає або вона сердиться, їй хочеться завдати фізичної шкоди: штовхнути або вдарити. Непряма агресія спрямована на неживі предмети: грюкнути дверима або жбурнути іграшку. Вона проявляється, коли дитина розуміє — бити людину не можна. Тоді вона спрямовує агресію на щось інше. Часто на хатніх тварин. Читати далі Блог практичного психолога Голіченко Ольги Вікторівни
Техніка майндфулнесу GLAD: помічати себе
Вправа навчає помічати протягом дня і проживати хороші, добрі моменти, виявляти вдячність тому, що відбулось. Ти можеш її використовувати або наприкінці кожного дня, або по завершенню тижня. Вона складається з 4 кроків👇:
1️⃣ G – gratitude — вдячність🙏🏻. Подумай, за що ти сьогодні/за тиждень можеш подякувати. Підходять навіть такі прості речі, як їжа чи вода, дах над головою чи кілька прочитаних сторінок книги. 2️⃣ L – learning — навчатись новому🧑🎓. Читати далі Блог практичного психолога Голіченко Ольги Вікторівни
Фінансова грамотність на уроках англійської мови
В рамках Всесвітнього тижня грошей (англ. Global Money Week 2024), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу, учні 3 - Б класу разом з вчителем англійської мови, поринули у світ грошей європейських країн. Всесвітній тиждень грошей – це щорічна міжнародна освітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, метою якої є звернути увагу суспільства на важливість розвитку фінансової свідомості дітей та молоді, поступового опановування ними необхідних знань, умінь, навичок, формування менталітету і поведінкової моделі, потрібних для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового добробуту й стійкості.
Маркерні дошки в освітньому процесі
На сьогоднішній день актуальним в освітньому процесі є використання маркерних дошок. Робота з ними дозволяє привернути увагу до процесу навчання дітей. Маркерні дошки забезпечують простий та ефективний спосіб спілкування та обміну інформацією з учнями.
На уроці мистецтва у 6 класі вчитель Дідик Тетяна Борисівна використала маркерні дошки з якими учні із захопленням працювали та закріпили знання з вивченого матеріалу "Жанри образотворчого мистецтва.
23.03.24
Валютна Палітра: подорожуючи світом валют
У кожній країні світу використовується своя національна валюта, яка представлена певними купюрами та монетами. Їхньою печаткою та карбуванням займаються провідні монетні двори по всьому світу. Дизайн деяких банкнот не змінюється десятиліттями, а деякі грошові одиниці стали шедевром образотворчого мистецтва. За такими купюрами можна вивчити історію країни-емітента, місцеві пам'ятки, представники флори та фауни, місцевих учених, політиків та видатних особистостей. До Всесвітнього тижня грошей учні 5-го класу ознайомилися з одними з найкрасивіших банкнот світу та оцінили їх дизайн.
Поговорили також про те, як слід захищати свої фінанси та про важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів.
Сучасні українські пісні про рідний дім на уроці образотворчого мистецтва
Рідний дім - це не лише місце, де ми живемо, але й символ нашої ідентичності, нашого коріння і найтепліших спогадів. В більшості пісень сучасних українських виконавців можна знайти рядки про рідний дім, який нагадує про те, хто ми є і звідки ми прийшли. Такі пісні допомагають нам зберігати зв'язок з минулим, пам'ятати про те, що дорого нам у житті і відчувати себе частиною чогось більшого і важливішого.
До #тижденьпоезії2024, Чурікова К.В. запропонувала учням 7-х класів прослухати пісні в яких згадується рідний дім та зробити малюнки до цих рядків. Ці пісні надихають нас і нагадують, що, незважаючи на всі перешкоди, наш рідний дім завжди буде нашою опорою та невичерпним джерелом сили.
Наші переможці #тижденьпоезії2024 (частина ІІІ)
Волкова Ілона, учениця 9 класу
Керівник - Марченко Тетяна Зіновіївна
Пасічник Евеліна, учениця 9 класу
Керівник - Голіченко Лариса Володимирівна
Чуприна Надія, учениця 9 класу
Керівник - Марченко Тетяна Зіновіївна
Волкова Ілона, учениця 9 класу
Керівник - Кобилянська Валентина Леонідівна
22.03.24
Використання маркерних дошок на уроці англійської мови
У сучасній освіті велика увага приділяється розвитку інноваційних методів навчання, що сприяють ефективному засвоєнню знань та розвитку мовних навичок учнів. Одним із захоплюючих інструментів, що використовуються на уроках англійської мови, є маркерні дошки. Їхнє використання у навчанні не лише робить урок цікавішим, але й допомагає учням краще засвоювати матеріал. Сьогодні на уроці англійської мови з теми "Past Simple", використання цих дошок сприяло не лише розвитку мовних навичок учнів, але і їхньому активному залученню до процесу навчання. Блог вчителя Чурікової Катерини Володимирівни
Конкурси, що надихають до творчості
Кожна зірка на своєму зоряному шляху робить конкретні кроки до майбутнього великого успіху. Ці кроки часто варті уваги і гідні залишитися в історії життя і творчості талановитої людини. Такою зірочкою і стала учениця 5 класу Малашевська Поліна, яка отримала "Диплом" за 1 місце у Міжнародному конкурсі "Зоряний шлях" з образотворчого мистецтва у номінації "Живопис". Вітаємо Поліну з перемогою та бажаємо успіхів у нових творчих конкурсах! Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Наші переможці #тижденьпоезії2024 (частина ІІ)
Малашевська Поліна, учениця 5 класу
Керівник - Марченко Тетяна Зіновіївна
Дідик Анастасія, учениця 8-А класу
Керівник - Кобилянська Валентина Леонідівна
Кузьмінова Варвара, учениця 2 класу
Керівник - Кузьмінова Віроніка Олександрівна
Наші переможці #тижденьпоезії2024 (частина І)
Андрескул Софія, учениця 3 - Б класу
Керівник - Богдан Наталія Русланівна
Воробйова Анна, учениця 4 - Б класу
Керівник - Варбанець Надія Петрівна
Пасічник Тимур, учень 4-Б класу
Керівник - Голіченко Лариса Володимирівна
21.03.24
«Природа – це казка, яку треба читати серцем»
Навесні прокидається природа. Кожен парк, сад, село чи місто буяють яскравими, а іноді ніжними, фарбами. Тому сьогодні вирішили вийти на шкільне подвір‘я, щоб розширити знання учнів про весну, її ознаки, навчити самостійно спостерігати, робити висновки та уточнити про різноманітність рослин. Під час екскурсії учні познайомилися з ранньоквітучими рослинами, які розквітають першими на клумбах навіть при низькій температурі. Послухали веселі пісні пташок. А потім прибрали сміття, яке залишили після себе "дуже культурні" люди нашого села. Ось така цікава та корисна мандрівка була у нас. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Чарівна сила поезії
Поезія... Вона хвилює, дарує насолоду, плекає високі почуття, збагачує духовність. Поетична творчість - це політ творчої думки і людської фантазії, які здатні торкнутися душевних струн людини. Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни #тижденьпоезії2024
Тиждень читання поезії з котиком Інжиром
Читайте вірші, їхні рими підсилюють серцебиття. Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому, рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Протягом тижня четвертокласники готувалися до шкільного конкурсу читців. Добирали поезії сучасних українських авторів, вправлялися у виразному читанні. А допомагав нам котик Інжир, який любить читати книжки і активно реагує на суспільні події. Блог вчителя початкових класів Варбанець Надії Петрівни #тижденьпоезії2024
Чергове навчання в онлайн школі юних євроінтеграторів
18 березня відбулося чергове навчання в онлайн школі юних євроінтеграторів за темою "Як працюють інституції ЄС?". Учасники дізналися про функціонал Європейського Парламенту, Європейської Ради, Ради Європейського Союзу, Європейської Комісії та Європейського Суду, а розпочалася зустріч з приємної новини: пані Олена повідомила нам про перемогу на конкурсі проєктів, що був оголошений European Union in Ukraine. Блог Под'ячевої Любові Леонідівни
Конкурс на кращого читця поезії про дім
Сьогодні в нашій гімназії , в рамках Тижня поезії, відбувся конкурс на кращого читця поезії про дім. Поняття “дім” для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна. Заявку на участь подали 19 учнів 2 - 9 класів. Президент гімназії, Чуприна Дмитро, оголошував учасників конкурсу, а в складі журі були: Максімчук Вікторія Ігорівна, інспектор відділу освіти; Мурашко Ніна Павлівна – наставник центру «Знання»; Андрейку Олена Леонідівна, представник батьківського комітету; Біла Валерія, учениця 8 – А класу, голова центру «Дозвілля» - Димпалова Єлизавета, учениця 8 – А класу, голова центру «Знання». Переможці конкурсу приймуть участь у Всеукраїнських онлайн – конкурсах читців. #тижденьпоезії2024
20.03.24
Чарівний світ казки
20 березня відзначається Всесвітній день казки. Напевно, неможливо знайти людину, яка не любить читати або слухати казки. А діти і казка, то нерозлучні друзі, вони створені один для одного. Казки – то наші великі вчителі, вони виховують, розважають, навчають, звеселяють. Казка — це чарівний світ фантазії, цікаві пригоди та зустрічі з улюбленими казковими героями, які навчають нас мудрості, добру, справедливості, відваги та мужності. Діти 3-А класу показали свої знання про світ казок: добре справились із вправами "Казкова переплутанка", "Хвилинка-мудринка", розгадали філворд "З якої казки персонаж", а потім спробували себе в ролі акторів та відтворили уривки улюблених казок. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Слідами диво-звірів
У природі їх не знайти, а от у країні Див і фантазій світу Мистецтва існують диво-звірі. Під час уроку мистецтва здобувачі освіти 3-А класу пригадали у яких казках чи мультфільмах їм зустрічалися диво-звірі та якими надзвичайними можливостями вони володіли. Діти виліпили з пластиліну фантастичну тварину, розказали, якими дивовижними особливостями вона володітиме. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Гроші в нашому житті
З метою дослідити поняття «гроші» та їх роль у житті людини, Надія Петрівна провела у 4-Б класі інформаційно-пізнавальну годину «Гроші в нашому житті». Насамперед провели дослідження з поняттям «гроші», про історію їх виникнення, про історію впровадження, з основними елементами грошової культури. Надія Петрівна проінформувала дітей про гривню як національну валюту України, а школярі поділилися інформацією «Чому гривню назвали гривнею». Блог вчителя початкових класів Варбанець Надії Петрівни
Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ігри - футзал⚽️⚽️⚽️
🥅⚽️19 березня поточного року на базі Новоградківської гімназії відбився ІІ етап "Всеукраїнської ліги Пліч-о-Пліч " серед шкіл Дальницької громади з футзалу серед юнаків. Всього прийняли участь 4 команди, згідно жеребкування зіграли всі команди по колу. Зіграли всього 6 поєдинків. Учасники демонстрували свої спортивні здібності, мотивацію і наполегливість. Дух змагань вирував і запалював всіх присутніх! В підсумку маємо такі результати: 🥇1 місце Новоградківська гімназія. 🥈2 місце Дальницький ліцей. 🥉3 місце Барабойська гімназія. 4 м. Доброолександрівський ліцей. Всі команди призерів були нагороджені грамотами. Нашим юним спортсменам зичимо нових яскравих вражень та високих здобутків. А переможцям бажаємо успіхів в ІІІ районному етапі змагань! Пліч-о-Пліч, Разом переможемо! Слава українським воїнам!💪 Слава Україні! Героям Слава!!!
Людина - не товар! (профілактика торгівлі людьми)
З метою підвищення рівня поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми для учнів 9 класу 19.03 була проведена виховна година "Торгівля людьми - прояв сучасного рабства". За допомогою навчальної презентації учні з'ясовували причини торгівлі людьми, ознайомлювалися з різними формами торгівлі людьми та позбавлялися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми. Блог Под'ячевої Любові Леонідівни
Стоп- торгівлі дітьми!
Торгівля дітьми – одна з найважливіших і найсерйозніших проблем сьогодення, експлуатації, вербування, перевезення, передача, переховування або одержання дитини шляхом підкупу, для одержання згоди особи, що контролює дитину. З метою підвищення рівня інформованості школярів про причини торгівлі дітьми та про те, яким чином убезпечити себе від цього. В 1 класі асистент вчителя Людмила Олексіївна провела виховну годину на тему « Стоп – торгівлі дітьми!».
19.03.24
Чиста планета-здорова людина
Це свято стало досить популярним у країні, і різноманітні заходи та акції проводяться в українських містах і населених пунктах щороку 22 квітня. У цей день люди активно звертають увагу на проблеми довкілля, здійснюють прибирання територій, проводять екологічні акції, садять дерева та роблять інші корисні для навколишнього середовища дії. Такі заходи спрямовані на підвищення екологічної свідомості і відповідального ставлення до природи серед українців. Проведення тематичного дня важливе для дітей, оскільки це сприяє підвищенню їхньої свідомості щодо проблем екології та важливості збереження навколишнього середовища. Блог вчителя початкових класів Богдан Наталії Русланівни
Розвиваємо мовні навички на інтернет-олімпіаді "На Урок"
Сучасний світ вимагає від нас не лише активного використання технологій, але й постійного розвитку. У цьому контексті участь дітей у інтернет-олімпіадах з англійської мови "На Урок" стає не лише захоплюючим інтелектуальним викликом, але й чудовою можливістю для їхнього розвитку та самовдосконалення. Участь у інтернет-олімпіаді з англійської мови допомагає дітям активно вдосконалювати свої мовні навички. Нещодавно були отримані результати XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Щиро вітаємо наших переможців! Блог вчителя Чурікової Катерини Володимирівни
Що приховує яблуко?
Під час вивчення теми "Приховані можливості речей" розкривали нові таємниці корисного, смачного та соковитого фрукта - яблука. Діти виконували вправи "Досліди", "Досліди та порівняй", "Чарівне яблучко" та дізналися, що яблуко містить речовини, які при взаємодії з киснем утворюють темну плівку, яка запобігає псуванню фрукта. Провели дослідження й довідалися, які ще плоди мають подібну властивість. Учні та учениці 3-А класу висловили гіпотези про те, як уникнути потемніння яблука, не зіпсувавши його смаку та досліджували, який спосіб дасть найкращий результат. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Онлайн-квест до 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка
Здобувачі освіти 3-А класу долучилися до відзначення 210-річниці від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка та взяли участь у інтерактивному онлайн-квесті "Шевченку - 210".
Він допоміг учасникам квесту - перенестися в часи, коли Тарас Шевченко творив свої незабутні твори. Кожен крок був наповнений духом того часу, а завдання включали в себе різноманітні виклики, пов'язані з життям і творчістю великого митця. Тому всі отримали "Сертифікат учасника". Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Таємниця генія Шевченка»
Тарас Шевченко – одна з найвизначніших особистостей в історії нашої країни. Та чи достатньо ми про нього знаємо? Чи знали ви, що Шевченко був неймовірно талановитим художником, душею компанії та затятим модником? Наш Кобзар має багато загадок. Але таємниці існують саме для того, щоб одного разу бути розгаданими.
"І кожен фініш-це , по суті, старт!"
Видатній Ліні Костенко виповнилось 94 роки. Ліна Костенко- це жива легенда української поезії, її вірші знають і люблять далеко за межами України. Вона по праву є однією з найвідоміших українок сучасності. З нагоди дня народження видатної української поетеси, Тетяна Зіновіївна провела годину спілкування, на якій учні 9 класу розповіли про цікаві факти з її життя, створили колаж висловів поетеси, що вже стали крилатими, прочитали найвідоміші її поезії.
Історія розвитку грошей від античності до сучасності
Поширення нових фінансових продуктів і послуг сприяють якісним змінам у життєдіяльності людей. Утім, люди часто не підготовлені до цього, не володіють простими навичками складання сімейного бюджету, заповнення фінансових документів i відстоювання власних інтересів. Недостатній рівень обізнаності у фінансових питаннях й невміння використовувати здобуті знання призводить до поширення фінансового шахрайства, зловживань працівників фінансових установ, недотримання прав споживачів фінансових послуг тощо. Розвивати вміння розпоряджатися грошима з найменшими втратами та найбільшою вигодою для себе дає змогу вивчення питань фінансової грамотності є формування вмінь учнів інтегрувати набуті знання з математики, інформатики, економіки, права тощо. Для розв’язування життєвих проблем, пов’язаних з безпечним забезпеченням власного і суспільного добробуту. Знання формують дослідницькі компетенції, необхідні для подальшого вивчення відповідних навчальних предметів у закладах професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладах.Гроші – не просто засіб для придбання різних речей. Маючи гроші, можна купити освіту, поліпшення здоров’я та безпеку. З їхньою допомогою можна придбавати товари та послуги або зберігати таку можливість на майбутнє чи для своїх нащадків. Гроші – це інструмент правосуддя, за допомогою якого ми відшкодовуємо збитки, завдані іншим. Справедливий розподіл грошей в сім’ї та в суспільстві забезпечує всім рівні можливості. Гроші можуть слугувати символом усього найкращого в житті: матеріальних благ, освіти, здоров’я, краси, відпочинку тощо. Було проведено бесіду з учнями 8-9 класів на тему: Історія розвитку грошей від античності до сучасності.
Щоб не трапилось біди
У кожної людини своя стежка, свій шлях до мети. І щоб на життєвому шляху не трапилася біда, яка ставить людину в залежність від обставин, провела в 4-Б класі бесіду про сучасний прояв рабства. Діти здивувалися, коли дізналися тему спілкування. Пояснила школярам, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі. https://nadiavarbanec.blogspot.com/2024/03/blog-post_18.html
Профілактика пожеж
Учні 5-го класу вивчили важливі аспекти профілактики пожеж для забезпечення особистої та загальної безпеки. Вони дізналися про умови горіння, а саме три основні складові: наявність горючої речовини, наявність джерела запалювання та наявність кисню. Учні розуміють, що для запобігання пожежам необхідно уникати випадкового виникнення цих трьох компонентів одночасно. Важливим елементом профілактики є також дотримання пожежної безпеки вдома, зокрема, правила використання вогнегасників, несвідоме вживання вогню та вчасне повідомлення дорослих про будь-які підозрілі ситуації.
Торгівля людьми - прояв сучасного рабства
Торгівля людьми - один з найсерйозніших злочинів проти людини, який на жаль, на сьогодні є дуже розповсюдженим. З метою підвищення рівня інформованості здобувачів освіти про причини торгівлі людьми та про те, яким чином убезпечити себе від цього, в 6 класі відбулася година спілкування "Торгівля людьми - прояв сучасного рабства". Будьмо обізнаними, пам'ятаймо про свою безпеку!
18.03.24
Поговоримо про гроші
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року. "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє" — це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка показує важливість того, щоб діти з раннього віку були фінансово обізнаними, опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень. Кузьмінова Вероніка Олександрівна провела дослідницьку роботу з учнями та ученицями 3-А класу "Поговоримо про гроші." Діти познайомилися з різними грошовими одиницями, дізналися, як розраховуватися банківською карткою, в ході заняття отримали знання про те, для чого людям гроші, де вони використовуються та, як діти можуть допомагати батькам економити бюджет своєї родини. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Творчість — це ключик до розкриття потенціалу особистості
Учениця 8-А класу Арсонова Юліанна була учасницею Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв "ЖИТИ.ВІРИТИ.ТВОРИТИ". Кожне слово у назві цього конкурсу несе в собі глибокий сенс. "ЖИТИ" - це більше, ніж просто існування; це повнота життя, радість кожної миті, які ми спільно ділитимемо разом. "ВІРИТИ" - це віра у себе, у свій талант, у світле майбутнє, що чекає нас перед кожним новим полотном. А "ТВОРИТИ" - це наша спільна місія, яка приводить нас до творчих висот, розкриваючи найглибші джерела нашої уяви та енергії. Щиро дякуємо Юліанні за творчість та відданість мистецтву. Результати конкурсу оголошені: "Диплом" - Друга премія. Нехай твої досягнення будуть завжди оцінені та вшановані. Так тримати! Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
"Ріки незмінно течуть додому" Ірина Шувалова
Поезія - це мистецтво, що відтворює життя,вірує у правду і любов, радощі і страждання, зустрічі і розлуки, тому вона,поезія - житиме вічно. З ініціативи Українського інституту книги з 16 по 24 березня 2024 року в Україні вперше відбувається Національний тиждень читання поезії.Тема "Дім". Поняття "дім" для кожного українця і українки набуло майже сакрального значення. Дім - це світло,котре гріє, навіть ,коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім - це чуття себе часткою чогось більшого, частиною родини. Дім - це Україна. Тиждень читання поезії у 9 класі почали з хвилини поезії. Мета: познайомити учнів з творчістю юних талановитих поетів. Дев'ятикласники послухали вірші дітей, лауреатів літературного конкурсу Одещини "Тобі, мій краю". Вірш учасниці цього конкурсу прочитала також Евеліна Пасічник. Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни
Дерево підтримки. Психологічна вправа на стабілізацію і активацію ресурсів
Психологічна_вправа на стабілізацію і активацію ресурсів
⭕️ Знайди затишне містечко протягом дня або ввечері, і приділи 15-20 хвилин своєму внутрішньому світові✨;
⭕️ візьми аркуш і намалюй деревце🌳;
⭕️ намалюй на ньому зелені листки🍀 — три риси характеру/твої здатності, які допомагають тобі впоратися зі стресом. Підпиши їх поруч із кожним листком;
⭕️ домалюй сухі листки 🍂 — три риси характеру або дії, які додають ускладнень тобі у стресових ситуаціях, або навіть можуть посилювати стрес; Блог практичного психолога Голіченко Ольги Вікторівни
🏃 Рухова медитація
Цей тип медитації передбачає зосередження на рухах тіла і усвідомленні того, що відбувається із тобою в моменті. Сприяє заспокоєнню і наповненню енергією.
🧩 Інструкцію до медитації можна:
✅уважно прочитати, запам’ятати основні моменти і звертати увагу на них під час прогулянки;
✅або записати на аудіо і прослуховувати.
Ну що, прогуляємось😉? Блог практичного психолога Голіченко Ольги Вікторівни
#тижденьпоезії2024
З 16 до 24 березня 2024 року в Барабойській гімназії розпочалася Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція - «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії. Тема Тижня поезії – «дім». Гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Завдяки темі «дім», яка лунатиме протягом тижня поезії, Акція підкреслить важливість дому для військових, які захищають наші домівки і водночас хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок, цивільних, які через війну змушені були переїхати в інші регіони України чи за кордон, людей, які залишилися на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому – всіх українців, для яких дім тепер більше, ніж просто точка на мапі.
17.03.24
Масниця – час радості, добра та гарного настрою!
Масниця — це одне з найбільш яскравих та веселих свят тривалістю цілий тиждень. З давніх часів вона символізувала прихід весни та пробудження природи. Це час радості, спілкування з рідними та друзями, тому і 5-й клас не упускав нагоду, а також зустрічав весну і організував чаювання. Адже спільне проведення часу та зближення класного колективу допомагає нам цінувати, поважати та підтримувати один одного. Блог вчителя Чурікової Катерини Володимирівни
15.03.24
Масляна, прощай! А на той рік знову приїжджай!
Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, яке просто неможливо не любити! Але, на жаль, в основному святкують його дорослі, а сучасні дітлахи не так знайомі зі змістом і традиціями Масляної. І зовсім даремно, адже познайомившись з Масляною, малеча напевно любитиме її не менше за Великдень. Тому сьогодні діти 3-А класу познайомилися з цим святом, а потім смакували млинці, що приготувала матуся Новаковської Вероніки. А ще діти дізналися, що Масляна, як Великдень, має перехідну дату, яка змінюється з року в рік. Тобто, щороку дата Масляної буде залежати від дати Великодня. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Українські добровольці - гордість народу
Під час ранкової зустрічі учні та учениці 3-А класу переглянули відео та дізналися про те, що 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Ця пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни
Підписатися на:
Дописи (Atom)