31.10.24

Страшенно крутий Хелловін

Цьогорічний Хелловін у нашій школі став справжнім святом креативу! Учні підготували костюми та зачіски, що вражали своєю унікальністю. Кожен куточок школи був заповнений різноманітними фантастичними створіннями: на перервах можна було зустріти вампірів, примар, відьом та інших таємничих істот. 
Дефіле на великій перерві під відомий трек танцю Венздей додало святу ще більше атмосфери та емоцій.
По завершенні дефіле можна було влаштувати фотосесію з тематичною фотозоною, яку підготувало учнівське самоврядування, щоб закарбувати яскраві моменти у пам'яті.
Хелловін у школі показав, що важливо дарувати дітям простір для самовираження. Сподіваємось, що ці традиції стануть для нас щорічними і надалі надихатимуть учнів бути творчими, сміливими та відкритими до нового.

Філателія - захоплення, що відкриває світ

Прочитавши замітку Ірини Миколаївни Діхтяр про роботу її класу над проєктом про різні захоплення, Лариса Володимирівна запропонувала їй скористатись своїм клясером (альбом для марок) і показати його учням. Ірина Миколаївна люб'язно запропонувала Ларисі Володимирівні самій поговорити з четвертокласниками про своє давнішнє захоплення. Це - 60 -ті роки минулого століття. Що вона з великим задоволенням і зробила.
Спочатку дітки послухали про те, для чого потрібна марка, про те, що в Україні і зараз є села, де люди отримують у конвертах листи. У цьому є свій позитив: такий лист приємно читати, його можна зберігати, перечитувати. Взнали учні, як відправляли листи солдати з фронту під час другої світової війни, спробували навчитись робити листи - трикутники. Читати далі Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни

01.11.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


30.10.24

31.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


Море - це галаслива краса, яка заспокоює... та яку треба берегти! (до Міжнародного дня Чорного моря)

31 жовтня світова спільнота відзначає День Чорного моря, популяризуючи знання про необхідність збереження природнього стану його вод, закликаючи людей до об’єднання проти забруднення задля здорового майбутнього. 
Тож напередодні цього Дня, було вирішено здійснити подорож на узбережжя Чорного моря в м. Чорноморськ з учнями 5- 6 класів. Вчитель географії та біології Гергелєва Лариса Сергіївна провела невелику екскурсію, розказавши морських жителів та про екологічні проблеми, якими живе море. Було наголошено,  що проблем у нашого моря стало ще більше через загарбників, які його в буквальному сенсі знищують (замінування, ехолокація бойових кораблів, паливне забруднення, руйнування середовища існування різноманітних видів та флори й фауни загалом), і на відновлення його нормального стану піде багато сил та часу. 
Крім ознайомлювального напрямку, екскурсія мала  і релаксуючу   функцію: біля моря діти надихнулися його енергетикою та красою, мали можливість "поспілкуватися" з лебедями, помилуватися різнобарв'ям морських камінців та мушлі. 
Діти назавжди запам'ятали,  що моря та океани є джерелом життя на Землі, адже вони дають більшість необхідних ресурсів для нашого існування, адже вони в цьому переконалися! Збережемо нашу планету разом! Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

Мова – коштовний скарб народу

28 жовтня відбувся важливий момент для здобувачів освіти 3 та 4 класів, адже вони змогли перевірити свої знання з української мови на шкільному етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. 
Цей конкурс, який традиційно спрямований на підтримку та розвиток інтересу до рідної мови, дозволяє дітям відчути гордість за свої знання, продемонструвати любов до української мови та вдосконалювати мовні навички. Учні мали змогу випробувати себе в різноманітних завданнях і показати, наскільки добре вони володіють мовою. Це тільки початок, і попереду на них чекають нові етапи та можливості для зростання і розвитку. Блог вчителя Могетич Світлани Григорівни

Командна підтримка та згуртованість: як шкільні ліги єднають молодь у Дальницькій громаді

Пліч-о-пліч – це не лише про спорт, а передусім про витримку, згуртованість, мотивацію та незабутні емоції. Ці змагання об’єднують молодь, формують здорові традиції та закладають у підростаючого покоління справжній командний дух. Адже шлях до перемоги можливий лише завдяки колективній силі, яка допомагає долати будь-які перешкоди. І саме в такі моменти проявляється справжній дух команди, коли кожен учасник готовий підтримати іншого, незважаючи на обставини. 

29.10.24

30.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


Участь у програмі KPMG Global Cyber Day

29 жовтня KPMG в Україні спільно з Державною службою якості освіти України було проведено  четвертий щорічний освітній День кібербезпеки в межах Міжнародного місяця обізнаності з кібербезпеки, що традиційно проходить у жовтні. Учні та вчителі Барабойської гімназії також долучилися до цієї події. Здобувачі освіти  отримали нові знання та цінні поради з безпечного користування інтернетом, про захист персональних даних онлайн, виявлення та протидію кіберзагрозам, розпізнавання діпфейків,  удосконалили цифрову грамотність та ще раз згадали правила поведінки у соцмережах та в онлайн - іграх. Читати далі Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

Свято гарбуза на користь спорту: як учні, батьки та вчителі об'єднали зусилля для здорового майбутнього

Ініціатива учнівства - поєднати Свято гарбуза з корисною справою виправдала очікування школярів і була підтримана батьківською громадськістю. Усі охоче долучилися до цього проєкту і зробили свій внесок у добру справу. Після організованого ярмарку, на якому можна було не лише скоштувати, а й придбати за досить символічні кошти різноманітні смаколики з гарбуза, школярі з нетерпінням рахували зароблені гроші. Ярмарок виявився досить успішним. Але було помітно хвилювання дітей, яким хотілося придбати побільше м’ячів, для різних видів спорту. І, як завжди буває, діти знайшли підтримку серед своїх батьків, наших дієвих партнерів. Ми щиро вдячні родині учня 9-Б класу Петренко Юрія, яка радо додала до учнівського бюджету ще 2000 гривень. 
Усі кошти було спрямовано на придбання спортивного інвентарю для нашої гімназії, що є корисним внеском у розвиток здоров’я та фізичної активності наших учнів. Учителі фізичної культури також приєдналися та допомогли обрати та купити потрібні та якісні м’ячі. 
Спортивний арсенал закладу поповнився на 11 м’ячів – 3 футбольних, 2 з яких футзальні, 4 баскетбольних, 3 волейбольних і 1 фітбольний (для занять фітнесом). Такому подарунку раді і діти, і вчителі. Новий спортінвентар допоможе  учням гідно готуватися до змагань і досягати високих результатів. Тепер займатися фізкультурою і спортом стане ще цікавіше!
Висловлюємо щиру подяку батькам і сподіваємося, що це лише успішний початок інвестицій у майбутнє наших дітей, їхнє здоров'я та фізичний розвиток!

28.10.24

29.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


Відео - привітання до Дня дідусів та бабусь від учнів 5 - Б класу

 



Що таке нумізматика?

На це питання знайшли відповідь здобувачі освіти 4-А класу під час вивчення теми "Машина часу".  Діти, розгадавши сканворд, із букв у виділених клітинках склали слово, а потім прослухали інформацію, що того, хто колекціонує монети  називають нумізмат. Колекціонування монет є одним із найдавніших захоплень. Збирати монети почали ще до нашої ери. Сьогодні нумізматика, як і раніше, зберігає свою популярність. Це не лише захопливе хобі, а й вигідне капіталовкладення. Особливо цінуються монети з дорогоцінних металів, таких як золото, срібло і платина. Читати далі Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни

lifecell забезпечує швидкий інтернет та зв'язок для учасників нашого закладу освіти : 300 безкоштовних стартових пакетів

З великим задоволенням ділимося чудовою новиною! Нещодавно до нашого закладу завітала менеджер з продажу Олександра, яка роздала 300 безкоштовних стартових пакетів мобільного оператора lifecell. Ці пакети вже проплачені на цілий місяць, тож здобувачі освіти та викладачі можуть одразу насолоджуватися перевагами якісного зв'язку та високошвидкісного інтернету lifecell. 
Завдяки цьому жесту lifecell, наші учні матимуть ще більше можливостей для навчання та спілкування. 
Новий зв'язок та інтернет від lifecell— це не лише зручність, а й важливий внесок у навчальний процес, адже стабільний зв'язок — це основа сучасного навчання та успішної комунікації. Дякуємо за чудові подарунки!

Проєкт учнівського самоврядування до Міжнародного дня бібліотек

28 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек.  Бібліотеки шкіл мають власне свято, яке відзначається щорічно в четвертий понеділок жовтня. Це свято було започатковане Міжнародною асоціацією шкільних бібліотек (IASL) у 1999 року. Мета цього дня — підвищити обізнаність про важливість шкільних бібліотек у розвитку освіти, читання та інформаційної грамотності серед учнів. Лідери учнівського самоврядування зробили відео до цього дня "Книги читати - розумними ставати", щоб показати важливість бібліотеки та значення книг в житті кожної людини. https://youtu.be/qW19Rc9Wo4Q

Зустріч Першокласників із Патрульною Поліцією: Безпека через Навчання

Сьогодні відбулася надзвичайно важлива зустріч для першокласників – до них завітав представник патрульної поліції. Метою такого відвідування є формування культури безпечної поведінки у дітей наймолодшого віку. Першокласники сповнені ентузіазму до нових знань, а зустрічі з поліцейським часто стає для них захоплюючою подією, яка запам'ятовується на довгі роки. 

27.10.24

Рідна мова - код нації

27 жовтня - День української мови та писемності! Це свято набуло нового значення з початком повномасштабного вторгнення. У боротьбі за СВОБОДУ та НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ми, як ніколи,  відчуваємо, наскільки  важливою є РІДНА МОВА. Вона нас ЄДНАЄ, робить МОГУТНІМИ ТА СИЛЬНИМИ! Читати далі Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни



Гарбузові перегони в 5 - Б

До Дня гарбуза з учнями 5 - Б класу було проведено гру - естафету "Гарбузові перегони". Учні об'єдналися у дві команди та випробувати свою   силу, мужність, спритність у конкурсах, головним інструментом яких був гарбуз. Що ми тільки не робили: і присідали з гарбузом, і використовували його як штангу, і перекочували, як м'яч... Звісно, що не було переможених та переможців, а гарний настрій та креативні фотки на тематичній фотозоні стали епічним завершенням нашого дійства. Читати далі Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

28.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 

26.10.24

Мандрівка у країну Філологію

27 жовтня - День української писемності та мови. Це свято має глибинну духовну суть та історично звеличує нашу націю. Мова є найціннішим надбанням та основою духовного  багатства народу. Основною метою цього дня є підтримання самобутності та важливості української мови для народу. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримати свою мову.                                   
Восьмикласники під час  мовної гри, яка була проведена напередодні Дня української письменності і мови, показали свої  знання, вправність, кмітливість. Розминку зробили, виконуючи вправу "доміно". Потім перекладали текст українською, виправляли помилки, відгадували загадки, заміняли ситуацію крилатими виразами. за 3 секунди складали слово із "розсипаних"літер тощо. Читати далі Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни

Інтелектуальна надія

Сьогодні учень 9-А класу Барабойської гімназії Комісарчук Андрій став учасником  ІІ етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської  області у 2024 році. Для участі в змаганнях  він був  запрошений, як  переможець І етапу інтелектуальних змагань з фізики серед учнів сільських шкіл області , які щорічно проводить Одеська академія неперервної освіти Одеської  обласної ради. 
Пишаємося тобою, Андрію! Так тримати! Бажаємо ПЕРЕМОГИ!

Гарбузова математика

Учні 5-А класу запрошують всіх охочих до Свята ГАБУЗА! Вони не тільки презентували свої вироби, ділилися рецептами корисних справ, брали участь в різноманітних цікавих конкурсах і змаганнях, а і розв'язували математичні вправи ,  пов'язані з ГАРБУЗОМ! Не стала перепоною повітряна тривога. З ГАРБУЗОМ і в укритті  цікаво і корисно! Читати далі Блог вчителя математики та фізики Серпенінової Олени Олександрівни

Свято ГАРБУЗА: цікаві факти

1. Насправді гарбуз або кабак (лат. Cucurbita) — це величезна ягода, вага якої може сягати кількох сотень кілограмів. Рекордний за вагою гарбуз був вирощений в Італії, а його маса склала більше тонни – 1226 кг.
2. Батьківщина гарбуза — Мексика, там його вживали ще 8000 років тому. З відкриттям Америки, смачний плід набув популярності й у Європі. 
3. Французький дослідник Жак Картьє, першим серед європейців виявив гарбузи, прийняв їх за гігантські кавуни. 
4. Всього в світі зараз існує близько 800 сортів цієї рослини, але лише чверть з них можна вживати в їжу. 

"Я – великий і бокастий, жовтогрудий і смугастий..."

Учні та учениці 4-А класу дізналися, що  26 жовтня - День гарбуза. Нашу Україну неможливо уявити без цього сонячного красеня. Різний за формою, кольором, смаком гарбуз може бути окрасою на будь-якому столі. Гарбуз – стародавній український символ. Гарбуз – є символом достатку, а його насіння – символ родючості. Гарбуз вважався «головним» на городі, батьком роду. Коли увесь урожай з городів було зібрано, господиня обов’язково готувала гарбузову кашу, яку смакувала вся родина і дякувала за урожай. Страви з гарбуза в Україні доволі популярні, в меню українців вони займають достойне місце. Читати далі Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни

Книги, які надихають: подорож до бібліотеки

Напередодні Дня української писемності та мови —  свята, яке нагадує нам про важливість збереження та розвитку нашої мови і культури, учні 4-Б класу під керівництвом Тетяни Борисівни, відвідали сільську бібліотеку, щоб поглибити свої знання та дослідити багатий світ української літератури. Прибувши до бібліотеки, діток тепло зустріла бібліотекар, яка провела екскурсію по закладу та розповіла про історію бібліотеки. Діти отримали можливість обрати кілька книг для читання, захоплено розглядали обкладинки, читали анотації та ділилися враженнями один з одним. Після вибору книг четвертокласники поринули  у світ української мови та літератури. Обговорення прочитаного було жвавим. Учні ділилися своїми думками про авторів та тематику творів. Це створило атмосферу зацікавленості та підтримки, адже кожен вніс свій вклад у спілкування.

25.10.24

«Світ моїх захоплень – скарб моєї душі»

У світі багато цікавого та захопливого. І кожен може знайти собі щось до душі. Захоплення людини — це те, що вона робить не тому, що потрібно, а тому, що їй це подобається, їй цікаво. 
Дитинство — час дивовижних відкриттів, фантазій та можливостей для розвитку. Одним із важливих аспектів є їхні хобі. Як вони відкривають світ і пізнають у ньому те, що найцікавіше для них. Як формують своє світосприйняття через категорії “це мені цікаво” та “це мені не до душі”. Майже кожна людина має захоплення. Одні люблять співати, інші — танцювати. Хтось захоплюється малюванням, хтось цікавиться музикою, спортом. А хтось сам вигадав собі захоплення — збирає машинки, фантики, пісні певного виконавця… Захоплення дає можливість повною мірою виявити себе. Учні та учениці 4-А класу працювали над проєктом "Презентуємо колекцію". Читати далі Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни

Осінній настрій і гарбузові смаколики до Дня Гарбуза

У нашому закладі освіти відбулося яскраве свято до Дня Гарбуза, яке перетворило звичайний осінній день на справжнє свято творчості, смаколиків та доброти. У фойє була організована тематична фотозона, прикрашена осінніми композиціями, гарбузами різних форм та кольорів, яскравим листям та декором, який додав події неповторного затишного колориту. Учні із задоволенням фотографувалися на фоні цієї чудової осінньої атмосфери. Частиною фотозони стала справжня виставка творчих робіт учнів - власноруч зроблені гарбузові композиції. Це були яскраві та оригінальні композиції, які відображали креативність і старання учнів: розписані гарбузи, вирізьблені візерунки, прикраси з природних матеріалів і багато іншого.

Ювілейний Радіодиктант: вчителі, учні та батьки пишуть історію єдності разом

Всеукраїнський радіодиктант відбувся 25 жовтня - напередодні Дня української писемності та мови, який відзначатимуть 27 жовтня. До радіодиктанту традиційно долучились не лише учні та вчителі нашого закладу, а й батьки. 
Цьогоріч авторкою тексту "Магія голосу" стала українська письменниця Оксана Забужко, а прочитав його поет, музикант і військовий Павло Вишебаба. 
Участь у Радіодиктанті є відмінною можливістю для українців перевірити власні знання правопису та орфографії, але це не є основною метою. Основний задум — створення атмосфери єдності українців, незалежно від місця проживання!

Тато вчить як на світі жить

До учнів 2 класу завітав тато Лисак Кіри, який захищає з перших днів російської агресії. Дітям були надані настанови щодо правил поведінки під час воєнного стану, також про наслідки, які можуть нести знімання військової техніки та вчинення інших протиправних заходів, які перешкоджають законній діяльності ЗСУ. Було наголошено, що головна "робота" учнів - це гарно вчитися та в  майбутньому підіймати престиж нашої держави. Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

24.10.24

25.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


Виховуємо покоління спритних, дужих, мужніх!

23.10 в нашому закладі відбувся шкільний етап  VІ Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів  5 - х  класів «Cool Games 2024» (І дивізіон). До заходу були залучені представники батьківської громадськості, які були в складі журі:  Статнік Олена Захарівна - наша постійна помічниця,  та військовий, учасник бойових дій - Созанський Руслан Миколайович. Вчитель фізкультури, Третьяк Надія Віталіївна, вміло та цікаво проводила етапи змагання, а допомагали їй в цьому члени учнівського самоврядування, очільники центру "Чемпіон" - Калінін Михайло  та Ляховий Вадим та другий вчитель фізкультури Макогон Микола Сергійович. П'ятикласники  взяли участь в таких активностях: "Ягоди", "Конвеєр", "Гулівер", "Класики", "Лови і біжи". Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

Подорож у місто Моволенд (До Дня української писемності та мови)

Учні 6 класу побували в місті Моволенд,що знаходиться в країні Мовознавія. Там оселилася злочинна банда, що порушують спокій міста. Мовні злочини -їхня улюблена справа. Мафія проникла у клуб "МоваВсе" і пошкодила важливі папери. Наступної ночі мафія пробралась на площу Фразеологічну, де познімала усі вивіски-підписи фразеологізмів, розгулювала у місцевому ресторані на проспекті Пунктуаційному та вчинила ще багато різних злочинів. Діти допомагали  шерифу та його помічнику розкрити злочини. У них чудово все вийшло. Тепер у місті Моволенд за панував мир і спокій. Мафіозі відбувають покарання і навіть почали розуміти свої провини.

23.10.24

Екскурсія на берег Чорного моря. Бесіда про екологічний стан моря та процеси руйнування берегової лінії

Нагодою для становлення Міжнародного дня Чорного моря стало те, що 31 жовтня 1996 року урядові організації Болгарії, Румунії, Туреччини, Грузії та України підписали «Стратегічний план дій із відновлення та захисту Чорного моря». Необхідність в такому документі виникла у зв'язку з небезпекою руйнування унікальних природних комплексів водної території. Тоді ж було вирішено зробити 31 жовтня Міжнародним днем Чорного моря. 
Щорічний річковий стік в Чорне море орієнтовно становить близько 310 кубічних кілометрів, причому 80% цих вод виноситься на північно-західну шельфову частину, переважно Дунаєм та Дніпром. 
У морі мешкає більше 2,5 тис. видів тварин і риб. Рослинний світ моря представлений більш ніж 270 видами багатоклітинних зелених, червоних і бурих донних водоростей, фітопланктон включає не менше 600 видів. Міжнародний день Чорного моря святкують 31 жовтня. Головна теза і тема цього дня - екологія чорноморського басейну і її збереження. У цей день проводяться активні заходи щодо інформування широкої громадськості про сферу і проблеми його екології, поточний екологічний стан і дії, щодо її поліпшення, в тому числі і заходи протидії перелову риби, який завдає значної шкоди морській екосистемі.

Осінь прийшла - пора золота

Скільки поетів,композиторів, художників майстерно описували словами, музикою чи фарбами красу осені.                                                                      
Сьогодні на цю чарівну пору року  ми з четвертокласниками дивились очима поетів та художників. Захід проводився сумісно із сільською бібліотекою. 
Діти розглянули репродукції відомих картин, визначили, що перед ними пейзажі. Поділились враженнями від споглядання, виділили,які основні кольори використали художники для створення своїх робіт. Читати далі Блог шкільного бібліотекаря Голіченко Лариси Володимирівни

24.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


22.10.24

Дякуємо за підтримку і благодійну допомогу у придбанні спортивного обладнання для здорового розвитку дітей

Барабойська гімназія – заклад сприяння здоров’ю «СТВОРИ СЕБЕ САМ». Крім уроків фізичної культури, наші учні можуть розкривати свої спортивні здібності, випробовувати свої сили та можливості в спортивних гуртках: міні-футболу та баскетболу, волейболу. Більшість дітей активно займається спортом, дотримуються здорового способу життя, показують високі спортивні досягнення. Для цього потрібен спортивний зал із належним обладнанням та інвентарем. Звісно, нове обладнання та інвентар дали б змогу підвищити якість проведення уроків фізичної культури та занять спортом, результативність у змаганнях з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, сприяти фізичній активності школярів, популяризації спорту серед молоді.

23.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання




Зустріч з інспектором ювенальної превенції

На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації No 6675/01-32/2-24 від 18.10.2024, відповідно до  листа Головного управління Національної поліції (далі -ГУНП) в Одеській області від 17.10.2024 No 3/4672 та з метою протидії дитячій злочинності  пов`язаною зі збройною агресією російської федерації, попередження криміногенного впливу на дітей, запобігання негативним явищам у дитячому середовищі на території м. Одеси та Одеської області. 21 жовтня  в Барабойській гімназії інспектором  сектору ювенальної превенції Володимиром  Котузом була проведена   профілактично-роз’яснювальну роботу з доведенням до учасників освітнього процесу 8 - 9 класів  інформації про: 
- ризик прихованого використання супротивником неповнолітніх осіб на шкоду державній безпеці України; 
- кваліфікацію пошкоджень  та тяжкість кримінальної відповідальності за вчинення таких діянь, що передбачена статтями 113 «Диверсія», 114 "Шпигунство", 194 "Умисне знищення або пошкодження майна,  258 «Терористичний акт»,  Кримінального кодексу України тощо. 
Учні отримали змістовну інструкцію та алгоритм дій, за яким треба слідувати у випадку вербування рф до протиправної діяльності на шкоду державній безпеці України. Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

Дерева життя

Батьки першокласників Барабойської гімназії започаткували «Сад Життя». Вони висадили кущі Будлеї та саджанці Альбіції під вікнами свого класу та заклали капсулу зі сподіваннями на навчання для своїх дітей-школярів. Про це повідомила Голова батьківського комітету першого класу Яковлева Марина. 
За її словами, місце для саду обрали за школою, для того щоб створити природній затінок  для класної кімнати в спекотні дні літніх місяців. А потім ця ідея набула більшої значущості та символічності. 
Такі традиції в нас уже були раніше в умовах мирного життя. Але дерева чи саджанці садили випускники 9-х та 11-х класів. Тоді ми говорили в основному про увагу до екологічних проблем, про шанобливе ставлення до природи, згадку про учнів, які навчалися в нашому закладі освіти.

21.10.24

22.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання



День яблука - 2024

Проєкт 5 -Б класу " Яблуневий калейдоскоп", з якого можна дізнатися про історичні факти, пов'язані з яблуком та про корисні властивості смачного продукта.  Блог Под'ячевої Любові Леонідівни

Лист у майбутнє...до себе!

19 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ НАПИСАННЯ ЛИСТА В МАЙБУТНЄ.
І в цей день у кожного є чудова можливість залишити невеликий слід, склавши послання в майбутнє. 
Кому писати цей лист? 
Можна написати його разом з друзям, де згадати найкрутіші моменти з вашого життя, адже вони можуть забуватися і згодом ви уже не згадаєте той момент, коли разом сміялися під час перегляду кіно, грали в аерохокей та багато іншого. 
А у листі ви можете все це описати, закарбувати. І через багато років буде можливість його відкрити і поринути у вир приємних спогадів. Однак цей лист можна писати і собі. Наприклад, написати в ньому про те, чого ви хочете досягти протягом 2 років, поставити собі цілі. І відкривши його через 2 роки ви зможете проаналізувати, яка мета досягнути, до якої вже пройдено частину шляху, а також те, як змінилося ваше бачення світу і те, що ви вважали потрібним, а наразі це стало для вас уже не актуальним.

Перший етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Перший етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом - «Разом переможемо» відбувся у Барабойської гімназії Дальницької ТГ. У змаганнях взяли участь команди  хлопців 8-9 класів. Кожна гра була цікавою та захопливою, юнаки  запекло змагалися за звання найкращої команди. Бажаємо юним спортсменам подальших успіхів та перемог! Разом ми сильні та непереможні!Слава Україні!


Дружній мінітурнір з футболу

Спорт об'єднує, надихає та формує характер. Він допомагає дітям навчитися працювати в команді, підтримувати один одного та розвивати мотивацію до самореалізації. 
Учні 6-7 класів Барабойської гімназії відвідали Дальницький ліцей, де взяли участь у дружньому турнірі з мініфутболу. Гравці продемонстрували чудові результати як у тактичній грі, так і в забитих голах. Діти отримали масу позитивних емоцій, нові знайомства та незабутній досвід. 
Переможців не визначали, адже головна мета турніру — не змагання, а практика, спілкування та розвиток командного духу.

20.10.24

У чому моя унікальність?

Вивчаючи тему "Машина часу", здобувачі освіти 4-А класу розширили і збагатили знання  про види музеїв, дізналися про літературного героя -  Шерлока Голмса, професію детектива та риси характеру, які такій людині потрібні. А обчисливши вирази, ознайомилися з поняттям “дактилоскопія” - (від грецьких слів daktylos — палець і skopein — вивчати) — спосіб упізнавання людей (ідентифікації) за відбитками пальців, заснований на унікальності малюнка шкіри, широко застосовується в криміналістиці. Читати далі Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни

Чисті руки – це запорука здоров’я та гарного настрою!

Усім відомо, що коли ми граємо, торкаємось предметів або тварин, на руках залишаються мікроби та бруд. Вони можуть спричинити хвороби. А миття рук захищає нас від вірусів, бактерій і хвороб. Тому, Ірина Миколаївна з учнями та ученицями 4-А класу вирішили закріпити  уявлення про необхідність ретельного миття рук. Діти переглянули відео, послухали поради сімейного лікаря, склали інструкцію "Як правильно мити руки", дали відповіді на питання: чому так важливо мити руки, як це робити правильно і чим це допомагає нашому здоров'ю, виконали онлайн-завдання. А потім все це закріпили - помили руки милом, яке виготовила Ляхова Тетяна з своєю мамою. Отже, чисті руки – це здоров’я для всіх! Читати далі Блог вчителя Діхтяр Ірини Миколаївни

Гурток футболу

У Барабойській гімназії на заняттях гуртка  "Футбол" вихованці оволодівають знаннями з історії футболу, технікою володіння м'ячем,  вмінню боротися за поставлені цілі та задачі, навчаються тактиці гри, розвивають фізичні якості. Гра у футбол направлена на розвиток і вдосконалення багатьох необхідних в житті рухових і морально-вольових якостей. Основна мета гуртка: досягнення досконалості  гри у футбол,  ознайомлення, вивчення основних якостей футболу, їх удосконалення. Тож на гуртку ми розвиваємо любов до футболу та пристрасть залишатися активними на все життя.⚽⚽⚽ Керівник гуртка - Макогон Микола Сергійович. Читати далі Макогон Микола Сергійович, асистент вчителя, вчитель фізичної культури Барабойської гімназії

21.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання

 


17.10.24

Шестикласники досліджують незвичайні види транспорту у світі

Нещодавно шестикласники нашої школи мали чудову нагоду продемонструвати свої знання англійської мови через креативні презентації на тему "Unusual means of transport around the world". 
Під час роботи над проєктами учні досліджували незвичайні засоби пересування, такі як підвісні залізниці в Німеччині, маглев поїзд у Китаї, фунікулери у Чилі та багато інших. Кожен проєкт був ретельно підготовлений, з використанням цікавих фактів, яскравих ілюстрацій та інтерактивних елементів. Учні презентували свої роботи з великою впевненістю. Вони не тільки розповідали про особливості транспорту, але й ділилися власними враженнями та думками, які виникли під час підготовки матеріалу. 
Такі проєкти не тільки роблять навчання цікавішим, але й розвивають у дітей важливі навички дослідження, публічного виступу та критичного мислення.

18.10.2024 — завдання та відеоматеріали для опрацювання